Vítá vás Tvůj Dj
UDĚLÁME MAXIMUM PRO ÚSPĚCH VAŠÍ AKCE
A VAŠI PLNOU SPOKOJENOST!

 

 

Tvůj Dj contest 2018
TvůjDj.cz ve spolupráci s hlavním partnerem Techhouse.cz vám přináší jedinečnou možnost, jak prorazit do světa klubů a diskoték. Vítěz se stane členem týmu, čímž získá možnost pravidelného hraní v našich partnerských klubech a jedinečnou možnost zahrát si na předním českém festivalu společně se zajímavým finančním obnosem.
DJ NA SVATBU
Nejdůležitější den ve vašem životě si zaslouží i pečlivě poskládaný hudební doprovod. Naši djs vždy přizpůsobí výběr písní vašim přáním a rádi se zapojí i do příprav vašeho dne D.
NÁŠ TÝM
Jsme individuality, ale jedno máme společné - na každé akci odevzdáme maximum. A nezáleží na tom, jestli stojíme před plným náměstím nebo bavíme pár svatebčanů. Každý z nás se specializuje na něco jiného, ale všichni se rádi přizpůsobíme vaši požadavkům pro maximální úspěch vaší akce.
KALENDÁŘ
Nemáte ještě termín pro svou akci? Sháníte dje na poslední chvíli? V našem online kalendáři rychle zjistíte, zda máme volno...
SPOLUPRACUJEME
Kde by byl sebelepší profesionál bez pomoci dodavatelů a důvěry klientů. Rádi vám představujeme ty nejvýznamnější partnery, s kterými dlouhodobě spolupracujeme.
Kontakt
Máte dotaz? Chystáte akci a chtěli byste s ní pomoci?
Zavolejte nebo napište! +420 602 602 543
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.