Staré Lázně Kolín
Staré lázně byly vybudovány přestavbou původních secesních parních lázní z roku 1915. Budova přežila jak zásah pumou při spojeneckém náletu 1945, tak socialistickou éru, kdy lázně provozoval Okresní podnik služeb Kolín jako plavecký bazén a prádelnu. V 90. letech byla tato činnost ukončena a objekt začal chátrat.
Až v roce 2001 ho do života vrátila příbramská firma Visbek, která provedla komplexní rekonstrukci. O rok později vznikla v přízemí restaurace s tanečním parketem a bowlingem. V září 2003 byl otevřen druhý taneční sál a v roce 2005 byl uveden do provozu hlavní víceúčelový společenský sál, který se nachází v prvním patře.

Hlavní sál

V prosinci roku 2005 byl otevřen Hlavní sál Starých Lázní, který je koncipován k pořádání různých společenských akcí, jako koncertů, plesů, firemních rautů, konferencí atd. Kapacita Hlavního sálu je 400 sedících návštěvníků. Tento prostor je vybaven dle nejnovějších norem výkonnou vzduchotechnikou, protipožárním systémem a bezbariérovým přístupem.
Hlavní sál byl vybudován jako samostatný prostor tak, aby akce zde konané nebyly rušeny provozem sálů Discothéque a Oldies. V případě potřeby lze však všechny tyto prostory propojit v jeden celek.

Discothéque

V bývalých prostorách haly kolínské prádelny, se v září roku 2003 otevřel druhý taneční parket Discotheque. Od té doby byl tento sál průběžně modernizován, přičemž poslední zásadní facelift tu proběhl na konci roku 2009.
Hlavní náplní je taneční klubová hudba, kterou zde můžete slyšet od našich rezidentních, ale i dalších známých Djs a to pravidelně každý víkend.

Oldies – Radio stage

Po rozsáhlé rekonstrukci v létě 2012 se stage Oldies změnila na Radio stage, kde se v nadčasovém moderním prostoru můžete skvěle bavit každý pátek i sobotu. Unikátní architektura dodává Radio stage atmosféru naprostého luxusu a elegance ve kterém se budete cítít jako v ráji.

Date
05/03/2017
Category
Kluby
Client Site
Tags