Patapuf Music bar
Patapuf Music bar
Patapuf bar je mekkou nočního života v Pardubicích již více jak 15 let a nachází se přímo v samotném centru města. Jelikož se jedná o bar a ne diskotéku, můžete ho navštívit pondělí až sobota vždy od 20 hodin a ochutnat nějaký z koktejlů nebo panáčka z různých druhů alkoholu, který Vám připraví zkušení a stylový barmani nebo barmanky. V baru se můžete v klidu posadit, poslechnout hudbu a vychutnat si objednaný drink. Změna nastává od středy do soboty, kdy v baru od 23 – 03 hodin najdete DJe a můžete se připravit spíše na to, že Vás tam čeká pěkná párty. Vrcholem je víkend, kdy se párty rozjíždí do velkolepých rozměrů, bar je plný k prasknutí se skvělou zábavou, kterou podpoří i barmani a končíme až po 5 hodině ranní

Specialita, kterou již několik let Patapuf bar nabízí, jsou „Dámské jízdy“ které se konají vždy první středu v měsíci. V současné době mají za sebou 66 úspěšných večerů. Tento začátek večera, tudíž od 20 – 23h je pouze pro dámy, který je plný soutěží a vystoupení.

Pokud máte narozeniny vy nebo někdo z Vašich blízkých, tak i v takovém případě se vyplatí zajít do baru Patapuf. Tady na Vás čeká speciální narozeninový drink i se zvukovým blahopřáním.

Prostory je možné také využít na pořádání různých společenských akcí, jako rozlučky se svobodou, maturitní a pomaturitní večírky, firemní párty a další.

Bar získal i několik významných ocenění jako Mattoni Grand Night 2009 a je vítěz soutěže Bar Roku - VÝCHODOČESKÝ KRAJ - BAR AWARDS 2012

Date
05/03/2017
Category
Kluby
Client Site
Tags