Dj Danda
Daniel Kraus │ danda@tvujdj.cz

Daniel Kraus Dj Danda

 

První kroky k muzice započal Danda, vlastním jménem Daniel Kraus, v roce 2003 jako zvukař a osvětlovač klubu Flamengo Seč u Chrudimi. Zde se začal seznamovat s prací dje a mixováním muziky. O rok se do tohoto klubu vrátil už jako dj a započal svoji kariéru. Zprvu jako každý začátečník jezdil po akcích se zkušenějšími kolegy, od kterých se učil, brzy se ale osamostatnil. Velký zvrat nastal po hraní na Bye Bye Party klubu Flamengo v roce 2005, po které už se jeho působnost rozšířila po celé republice.
Za velký úspěch v dosavadní kariéře považuje šanci zahrát si s Jerry Roperem, Bon Finixem, Michaelem C, Italobrothers a také se setkat s legendami jako jsou Da Hool, Alex Gaudino, Jan Wayne, Guru Josh Project nebo Royal Gigolos.

Reference

Kluby:

Max Králíky u Nového Bydžova, Phoenix Pecka, Dr. Max Vrchlabí, Fabrique Jaroměř, Roxbury Boháňka, Metro Havlíčkův Brod, Gimlet Pardubice, Papapuf Pardubice, Shabo Uhlířské Janovice, Hobé Pardubice, Libimseti.cz Club Štvanice Praha, Hany Bany Pardubice, Event Hradec Králové, New Gimlet Pardubice, Axor Club Hradec Králové, Touster Praha, Letní parket Prasek, Baraka Chrudim, Manhattan Pardubice, Relax Kasalice, Music club 21 Hradec Králové, Planet Music Kutná Hora, Zámek Choltice, Roxet Skořenice, Roosters Hradec Králové, Meex Pec pod Sněžkou, Xanadu Jihlava, Óčko Music Club Praha, Žluté lázně Praha

Akce:

MS v hokejbale Pardubice 2017, MS v hokeji Ostrava 2015, Big Jumping Párty (resident DJ), World Class Competition Praha 2014, Zumba Night Party Tour 2011, Silvestr Hilton hotel Prague, Street Dance Party Pardubice (resident DJ), Silvestry Špindlerův Mlýn, Benátská noc Koupaliště Chrudim, firemní akce, večírky a svatby.

Danda - florbal Sokol Pardubice, SH Dašická

Start
27/01/2020
End
27/01/2020

Danda - Roxy klub, Třebíč

Date
All Day 31/01/2020

Danda - Patapuf bar, Pardubice

Date
All Day 01/02/2020

Danda - narozeniny, Černá za Bory

Start
07/02/2020
End
07/02/2020

Danda - Patapuf bar, Pardubice

Date
All Day 14/02/2020

Date

    -