Dj Fugas
Lukáš Pavlíček │ fugas@tvujdj.cz

Lukáš Pavlíček Dj Fugas

 

Fugasovy hudební počátky sahají až do poloviny 90. let, kdy na základní škole pořádal akce pro spolužáky. Tenkrát ještě s magnetofonovými kazetami a zapůjčenou technikou od svého otce, který hrál v dechovkové kapele. Tehdy ale vznikaly první krůčky na cestě za splněným snem.

Posun nastal zanedlouho po tom, co oslovil mistra pana Petra Škrdlu, aby ho více zasvětil do problematiky djingu. Do tohoto období se datuje nákup prvního CD přehrávače značky Pioneer CDJ-100 a dalšího vybavení. Ještě stále jako student tráví veškerý svůj volný čas ponořený do světa muziky a hraje příležitostně - spíše soukromé akce. Po roční pauze vynucené výkonem základní vojenské služby u Hradní stráže v Praze se v roce 2003 stává členem agentury Funmakers pod vedením dje Icemana. Zde získává další cenné zkušenosti hraním v místních klubech, ale také na různých soukromých akcích. V tuto dobu již Fugas vlastní kompletní vysněnou profesionální techniku značky Pioneer. S postupným zdokonalováním techniky míchání a vystupování přichází stále více akcí. Tento stav dovoluje pořízení nejmodernějšího vybavení od značky Pioneer, špičky v oboru djské techniky.

Rok 2012 se stává přelomovým rokem, jelikož DJ Fugas přechází z agentury Funmakers do agentury TvůjDj. Tím se rozšiřuje pole jeho působení za hranice Královéhradeckého kraje. V současné době pravidelně vystupuje například v jihlavském klubu Xanadu, ve Starých lázních v Kolíně nebo pardubickém Cubana Baru Hany.

DJ Fugas se věnuje hraní převážně současné taneční hudby, latino a house music, nicméně jeho repertoár je mnohem pestřejší. Na vaší soukromé či firemní akci vám jistě rád zahraje cokoli i z ostatních hudebních žánrů. Dokáže zaujmout nejen precizním mícháním s nejrůznějšími zvukovými efekty, ale také svým projevem, který vás nenechá v klidu! Nejmodernější technika Pioneer, kterou disponuje, zaručuje tu nejvyšší zvukovou kvalitu a opravdový zážitek...

Fugas - May Disco, Trutnov

Date
All Day 25/01/2020

Fugas - dětský karneval

Date
All Day 22/02/2020

Fugas - Bazén Náchod

Date
All Day 29/02/2020

Fugas - narozky Zlatka

Date
All Day 18/04/2020

Date

    -