Dj Michal Pácalt
Michal Pácalt │ info@tvujdj.cz

Michal Pácalt Dj Michal Pácalt

 

Michal Pácalt se poprvé seznámil s diskotékovým prostředím v roce 1998 ve vinárně Zlič, kde mohl pouštět ploužáky, když opravdový dj tančil se svými ctitelkami. Postupně se jeho perimetr zvětšoval a zkušenosti přibývaly. V roce 2002 Michal poprvé stanul na pódiu uprostřed pražského Staroměstského náměstí, kde po boku Jirky Formana moderoval akci České Vánoce pro 5 tisíc lidí (a na "Staromák" se později ještě několikrát vrátil).

V roce 2005 společně s Ondrou Kozákem a Honzou Péterem založili "spolek djs" pod značkou Tvůj Dj, který se postupně rozrostl o další členy a rozšířil svou působnost po celé republice (a někdy i za její hranice).

Michal zvládá moderaci v českém i anglickém jazyce, jak mnohokrát prokázal na mnoha akcích v ČR i v zahraničí (Španělsko, Německo, Slovensko). Mimo jiné byl i oficiálním moderátorem MS v hokeji v Ostravě 2015.

Mediální zkušenosti Michal postupně získal v televizi PG24, pardubickém Fajn Radiu Life a digitálním SeeJay Radiu.

Reference

Kluby

Zámek Choltice, KC Čeperka, Xanadu Jihlava, La Fabrique Hradec Králové, Nox Hradec Králové, Staré lázně Kolín, U Kolji Litomyšl, Calypsso Lysá nad Labem, Ponorka Hronov, Áčko Česká Skalice, Lejšovka Pod majákem, Klub C Praha, Roxbury Boháňka - Skála, Fabrique Jaroměř, Roxet Skořenice, Dolská Špindlerův Mlýn, Sunpark Hradec Králové a mnohé další

Moderace

MS v hokeji Ostrava 2015, MS v in-line hokeji, MČR mažoretek, přenosy z MS v hokeji na Václavském a Staroměstském náměstí, Pochod proti hladu, MS ve fotbale - Hyundai Fun Park Staroměstské náměstí, veletrh IMEX (Frankfurt, Barcelona, Berlín), Muž roku, Pohádkový les, 100 let Domova dětí Pardubice, roadshow a konference pro Ford, Gambrinus, Power, Alpine Pro, Nescafé, Finlandia, Asekol, ČEZ, Ministerstvo zemědělství, OD Kotva, Ski4fun, Philip Morris, Plzeňský Prazdroj, Samsung, TV Nova, SeeJay Radio, Evropa 2, Jack Daniel's, Renault, Dacia, desítky firemních akcí, večírků, svateb a podobně

Michal - svatba Veve

Date
All Day 27/08/2019

Michal - svatba Filip Starý

Date
All Day 28/08/2019

Michal - seznamovák UHK

Date
All Day 29/08/2019

Michal - technika MR. Vee

Date
All Day 29/08/2019

Michal - La Fabrique, HK

Date
All Day 30/08/2019

Michal - svatba Alwin

Date
All Day 31/08/2019

Date

    -