Dj Styx
Ondra Kozák │ styx@tvujdj.cz

Ondra Kozák Dj Styx

 

Specializuje se na hudbu 80. a 90. let, aktuální hity a také house music. Styx rovněž zvládá moderaci akcí a večírků, jako dramaturg navíc spolupracuje s několika kluby a festivaly. V neposlední řadě se také věnuje stále více oblíbeným videodiskotékám.

Vlastním jménem Ondřej Kozák se dostává v roce 2000 ke svému prvnímu hraní v Náchodě, odkud také pochází. V tomto městě poznává pár zkušených DJs a začíná se učit hrát, mixovat a moderovat ve zdejších klubech. V roce 2001 vstoupil do agentury Funmakers, kde čtyři roky působil jako diskotékový DJ. Odehrál mnoho firemních akcí, svateb, diskoték a soukromých večírků. Velkou inspirací mu byly také dlouhodobé pobyty ve Španělsku a Anglii, kde se zblízka seznámil s klubovou scénou (například s legendárním Ministry Of Sound nebo Hed Kandi).

Po návratu ze Španělska vystupuje z agentury Funmakers a se svými přáteli Michalem Pácaltem a Janem Péterem zakládá v roce 2005 agenturu Tvůj DJ.

Od této chvíle působí Ondřej jako celorepublikový DJ ať už v klubech, na svatbách nebo na různých večírcích. Stává se rezidentním DJem vybraných klubů a zakládá své party night pod názvem Fresh Fruits a Republic Of House. V roce 2010 se připojuje coby dramaturg k oblíbené Mafia Crew. Tato noc se díky Ondrovi dostává i mimo Litomyšl a získává na oblibě.

V jednom roce dostává nabídku na čtyři největší české festivaly Svojšice, Pleasure Island, O2 Open Air a Mácháč. Později pak také Vysočina Fest, Sázavafest, Film Fest Jihlava, LDC Festival, Festia Praha a Rock For People Hradec Králové.

Ondra se také věnuje dramaturgii klubů a festivalů, např: Dance Club U Kolji Litomyšl, Sázavafest, Vysočina Fest, Axor Hradec Králové, Vifix Náchod, Sport Bar Náchod a pomáhá s bookingem DJs na dalších akcích v klubech po celé ČR.

Jeho koníčkem je v poslední době videodiskotéka, která čítá několik tisíc klipů. Tyto klipy jsou ve vysokém rozlišení, a to od roku 1940 až po moderní a známé písně z různých rádií a hitparád. Videoklipy jsou míchány stejně jako hudba s různými efekty a logem vašeho klubu, popř. vaší společnosti.

Pokud hledáte spolehlivého DJe a moderátora, pak jste právě vybrali.