Dj Xavier J
Jan Volejník │ xavierj@tvujdj.cz

Jan Volejník Dj Xavier J

 

Xavier J, vlastním jménem Jan Volejník, své hudební začátky datuje do roku 2004, kdy se poprvé postavil za pomyslný pult a hrával vše, co se v tu dobu hrávalo. Základní kámen k djské kariéře položil o mnoho let později - v roce 2008 - kdy se seznámil s předními východočeskými djs. Zde vznikla první spolupráce a společné hraní po vyhlášených klubech a diskotékách. Jeho nejoblíbenějším hudebním stylem je techhouse a house, ale není pro něj vůbec žádným problémem odehrát muziku od 60. let přes rock, pop až po současné rádiové hity.

Od roku 2012 začíná spolupracovat s produkcí MafiaCREW a o rok později se stává rezidentem této noci. V roce 2015 využívá nabídku přidat se do týmu TvůjDj. V současné době ho můžete pravidelně vidět a slyšet v klubech v celé České republice.

Reference Staré Lázně Kolín, Club Xanadu Jihlava, Nox Club Hradec Králové, Club La Fabrique Hradec Králové, Level Music Club Hradec Králové, Dance Club U Kolji Litomyšl, Nová Dolská Špindlerův Mlýn, Fashion Club Prague, Steampunk Prague

Xavier j - Soukromá akce

Date
All Day 21/06/2019

Xavier J - svatba Kašparová, HK

Date
All Day 22/06/2019
Description
Malšovice U Mlýna

Xavier J - Off

Date
All Day 26/06/2019

Xavier J - Svatba

Date
All Day 28/06/2019

Date

    -