diskoteky-metuje-FB

 

Music club Metuje, Jaroměř - Josefov
music club a bar

Příjemný podnik, s mnohaletou tradicí, který se nachází na samém okraji historické pevnosti Josefov a přímo navazuje na krásnou josefovskou promenádu. V tomto podniku se snoubí staletá historie stavby, ve které se MC Metuje nachází s dynamikou dnešního způsobu života, ale zároveň působí uklidňujícím dojmem. V létě roku 2012 získal music club nového majitele a v průběhu 4 měsíců ( září až prosinec) prošel club kompletní rekonstrukcí, která mu dala úplně novou a jedinečnou tvář.

Interiér a vnitřní členění, je jako stvořený pro pořádání "parties" různého druhu.
Páteční večery patří výlučně Disco večírkům, kdy se brány otevírají v 19:00 a DJ´s začínají hrát od 21:00.
Sobotní večery jsou multižánrové a každý si tu přijde na své. Své místo si tu již našli hudební styly jako drum & bass, hip-hop, techno, house, dubstep či jungle, které můžeme v pravidelných intervalech slyšet z reprobeden a mnohé další jistě přibudou. Otevřeno opět od 19:00 a DJ´s začínají hrát od 21:00.

Music club Metuje je také výborným místem pro pořádání různých večírků (např. firemní, narozeninové, rozlučky se svobodou, a.j.). Na večírek je možné zarezervovat si celý club. Kapacita míst pro sezení je 80 osob ( možno navýšit, avšak není nutné kapacitu kompletně zaplnit ). V případě zájmu je vedení podniku schopno zajistit občerstvení formou obložených talířů. Vedení podniku je taktéž schopno na soukromou akci zajistit reprodukovanou hudbu i s DJem ( styl hudby si zájemce vybere podle svého vkusu). Tyto informace jsou pouze orientačního charakteru. Vše záleží na individuální domluvě, na požadavcích a potřebách samotného zákazníka. Vedení clubu se bude snažit zákazníkovi vyjít vždy vstříc a najít společnou řeč.

Máme otevřeno také v týdnu jako bar. Pondělí až čtvrtek od 17:00 do 23:00. Zavřeno je pouze v neděli.
Přibližně 100 m od MC Metuje byla letos zprovozněna cyklistická "Labská stezka" ze směru od Dvora Králové nad Labem do Smiřic, a dále do Hradce Králové, která volně kopíruje tok řeky Metuje. K dispozici je vnitřní, zamčená kolárna.